Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Похорон Єлизавети II, життя в Донецьку та на звільнених територіях: топ-7 матеріалів тижня

Похорон Єлизавети II, життя в Донецьку та на звільнених територіях: топ-7 матеріалів тижня
Фото: REUTERS/Джон Сіблі

Ці вихідні починаємо активно готуватися до похолодання: збираємо правильну аптечку, вивчаємо досвід жителів північних країн. Також розповімо історії переселенців, які на 69-му році життя зважилися розпочати все заново – навіть відродити вже на новому місці козячу ферму, втрачену через війну. Читайте також про насичене життя українських зірок – хто знайшов нове кохання, а хто вирішив здобувати нову освіту.

Щотижнева добірка мемів цього разу присвячена звільненню наших східних територій.

У рубриці «Суспільство»

«Лондонський міст обвалився», операція «Єдиноріг» і «Будіння принців»: останній шлях королеви

Похорон Єлизавети II відбудеться за особливою церемонією, яка триватиме 10 днів. Через те, що з королевою захочуть попрощатися мільйони людей з усього світу, а також щоб гідно проводити її в останній шлях, усі британські міністерства та відомства переходять на особливий режим роботи, щоб з усією ретельністю провести кілька операцій, що передують похованню Єлизавети.

Що це за операції, як пройде похорон і де буде похована Єлизавета II, розбиралася «КП в Україні».

Українські воїни піднімають прапор над Високопіллям. Фото: twitter.com/Андрій Єрмак

Українські воїни піднімають прапор над Високопіллям. Фото: twitter.com/Андрій Єрмак

Жителька звільненого Високопілля: Нарешті дочекалися звільнення від цих тварюк

Вже два тижні ЗСУ радує нас контрнаступальними діями та звільненням українських міст та сіл від рашистських окупантів. На цей раз ми поговорили з жителями селища Високопілля Херсонської області про те, як вони прожили кілька місяців в окупації. Сьогодні з 4,5 тисяч жителів у селищі залишилося навряд чи 300 осіб, решті вдалося виїхати. Але напередодні зими належить ще евакуювати і тих, хто залишився.

Донецьк без води: жителі у чергах б'ються та зими бояться

В окупованому Донецьку справжня гуманітарна катастрофа – води у кранах давно немає. У кращому разі, з'являється раз на 3-4 дні, та й та – придатна лише для технічних потреб. А у багатьох будинках води немає з березня. За питною водою доводиться записуватись, вистоювати у величезних чергах, битися за право наповнити баклажку. Жителі з жахом чекають на опалювальний сезон, оскільки мають всі підстави вважати, що ситуація лише погіршиться.

Чому так відбувається і чи є із цієї ситуації хоч якийсь вихід, розбиралася «КП в Україні».

Рекордні черги на кордоні: поляки не пропускають український урожай до Європи

Поки ЗСУ ведуть активні контрнаступальні дії на півдні та сході України, проблема підкралася і на заході. На кордоні з Польщею фури із сільськогосподарською продукцією розтяглися на півсотні кілометрів. Двигуни доводиться тримати увімкненими – щоб працювали холодильники та водії не замерзли вночі. Товар псується, бензин витрачається. Із вересня черги виросли втричі. Що відбувається і який є вихід із цієї ситуації – у репортажі «КП в Україні».

Чичі без курточки та велосипеда до зоопарку повертатися відмовлялася. Фото: скрін Суспільне Харків

Чичі без курточки та велосипеда до зоопарку повертатися відмовлялася. Фото: скрін Суспільне Харків

Шимпанзе Чічі, яка втекла з Харківського зоопарку, вмовили повернутися заради подруги

Чудернацька історія втечі 10-річній шимпанзе Чічі з зоопарку привернула увагу не менше, ніж новини з фронту. Що змусило втікачку залишити теплу клітку та регулярне харчування? Виявляється, силою повернути назад мавпу не можна - з шимпанзе треба домовлятися, пояснювати і заманити чимось спокусливим. А ще для повернення Чічі співробітниці зоопарку довелося віддати тварині свою куртку, а перехожій – велосипед, на якому втікачка повернувся додому.

У рубриці «Політика»

Зима вже близько: чи готова армія до холодів?

Напередодні зими активізувалися волонтери у пошуках теплого одягу, окопних свічок та печей. В Офісі президента стверджують, що наші захисники отримають теплу данську форму, та й взагалі влада повідомляє, що ЗСУ досить екіпірована.

Щоб зрозуміти, яка ситуація насправді, «КП в Україні» зібрала запити волонтерів та проаналізувала їх з одним із офіцерів, які займаються логістичним забезпеченням у ЗСУ.

Виявилося, що багатьох проблем можна було б уникнути, просто змінивши застарілі норми.

У рубриці "Шоу-біз"

Фото: надане ICTV

Фото: надане ICTV

Олена Фроляк – про унікальність нашої нації, підготовку до зими, мовне питання та вступ сина до вузу

Для ведучої «Єдиних новин» та шеф-редактора інформаційної служби ICTV Олени Фроляк робота за ці півроку війни стала справжнім порятунком, відволікаючи від отруйних думок. Тому насамперед говорили про роботу – інтерв'ю із Зеленським, із сином Уоррена Баффета, про телемарафон. А також і про особисте – як готується до прогнозовано складної зими, як переживають війну її близькі – мама, діти, чоловік.