Завантажити ще

Інститут вивчення війни: в «ЛДНР» відмовляються воювати один за одного

Інститут вивчення війни: в «ЛДНР» відмовляються воювати один за одного
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У окупаційних силах РФ  стався розкол. Бойовики так званого "ЛНР" заявили, що виконали свою роботу, вийшовши на кордони Луганської області і відмовляються воювати на території  т.з. "ДНР". Про це йдеться у новому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

За даними експертів інституту, принаймні один російський мілблогер критикував військовослужбовців «ЛНР» за те, що вони бажали підтримки Росії для власного «визволення», а потім відмовлялися воювати в Донецькій област.  Це свідчить про розкол в окупаційних військах.

Також ISW розказали про те, що  російські сили здійснили кілька обмежених наземних штурмів на північний захід від Слов'янська. Окупанти в свою чергу провели численні наступальні операції на схід і південний схід від Сіверська і на північний схід і південний схід від Бахмуту.

Загарбники продовжували наступати на північний захід, захід і південний захід від Донецька. А також здійснили обмежений наземний штурм на північ від Харкова.

На ранок 16 серпня окупанти наступають на декількох напрямках. При цьому в напрямку Солодке – Новомихайлівка ворог має частковий успіх. Ворог наступав також на Володимирівку – Бахмутське, Стряпівку і Соледар. Українські воїни зупинили ворога та відкинули його назад.