Завантажити ще

Генштаб: РФ наступає в бік Лисичанського нафтопереробного заводу

Генштаб: РФ наступає в бік Лисичанського нафтопереробного заводу
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На початок 174-ї доби з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну ворог продовжує наносити авіаційні та ракетні удари по цивільних об’єктах на території всієї країни. Як повідомляє Генштаб ЗСУ, на волинському та поліському напрямках обстановка без суттєвих змін – збройні сили Білорусі продовжують тренування. Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.

На сіверському напрямку противник продовжує утримувати підрозділи збройних сил РФ в прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою сковування дій підрозділів Сил оборони. Ворог обстріляв із артилерії райони Кам’янської Слободи Чернігівської області та Ходиного Сумської області.

На харківському напрямку противник обстрілював із ствольної та реактивної артилерії Костянтинівку, Ртищівку, Соснівку, Питомник та Руські Тишки.

На слов’янському напрямку РФ здійснювала вогневе ураження біля Грушувахи та Вірнопілля. Підрозділи противника вживають заходів щодо покращення логістичного забезпечення на зазначеному напрямку.

На краматорському напрямку ворог продовжував обстріли із артилерії різних типів поблизу Краматорська, Спірного та Івано-Дарʼївки.  РФ наступає по напрямку Лисичанський нафтопереробний завод – Івано-Дарʼївка, бої тривають.

На бахмутському напрямку противник обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії райони Бахмуту, Бахмутського, Соледару, Шумів, Білогорівки, Костянтинівки, Яковлівки та Зайцевого.

Підрозділи противника наступали та штурмували у напрямках Володимирівка – Бахмутське та Стряпівка – Соледар. Українські воїни зупинили ворога та відкинули його назад. На напрямках Покровське – Бахмутське та Горлівка – Залізне тривають бої.

На авдіївському напрямку ворог обстрілював із ствольної артилерії райони Красногорівки, Спартака та Невельського. Наступає в напрямку Старомихайлівка – Невельське, бої тривають.

На новопавлівському та запорізкому напрямках зафіксовано обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах Новосілки, Вугледару, Великої Новосілки, Новомихайлівки, Новопіля, Павлівки, Новоандріївки, Привільного та Времівки.

Окупанти наступають та штурмують в напрямку Солодке – Новомихайлівка. Ворог має частковий успіх, бої тривають.

На південнобузькому напрямку противник, окрім обстрілів із танків та артилерії вздовж лінії бойового зіткнення, задіяв армійську і штурмову авіацію неподалік Білої Криниці, Андріївки та Лозового.

Спроба покращити тактичне положення штурмовими діями в напрямку Зелений Гай – Новогригорівка завершилась для ворога значними втратами та відступом.

В готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування “Калібр”.