Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Цього року хасидів не пустять до Умані на святкування Рош ха-Шана

Цього року хасидів не пустять до Умані на святкування Рош ха-Шана
Фото: Павло ДАЦКОВСЬКИЙ

Україна не прийме цього року хасидів-паломників, які щороку з'їжджаються до Умані для святкування іудейського Нового року Рош ха-Шана. Про це повідомляє прес-служба посольства України в Ізраїлі.

- Через російську війну в Україні відвідувачі не зможуть в'їхати до країни. Щороку на єврейський Новий рік Рош ха-Шана гості з Ізраїлю та з усього світу прилітають до України, щоб помолитися на могилі раббі Нахмана із Брацлава та інших святих місцях. Цього року через війну з Росією, що триває, святкування Рош ха-Шана не визначено, - зазначено в повідомленні.

У зв'язку з цим посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук звернувся до хасидів з проханням поставитися з розумінням до ситуації, що склалася, і помолитися, щоб війна у нашій країні завершилася до початку святкування важливого іудейського свята.

- Через побоювання за життя та благополуччя тих, хто приїжджає до України, та через пряму російську війну в нашій країні, незважаючи на всі зусилля, ми не можемо гарантувати безпеку паломників і нині не пускаємо туристів та відвідувачів до України. Будь ласка, помоліться, щоб до Рош ха-Шана війна в Україні закінчилася, і помоліться за перемогу України, - наголосив він.

Як зазначив Корнійчук, українська сторона сподівається, що Україна знову стане країною, яка завжди щиро приймає гостей із Ізраїлю.