Завантажити ще

McDonald’s може відкритися у серпні, але не буде працювати під час тривог

McDonald’s може відкритися у серпні, але не буде працювати під час тривог
Фото: facebook.com/McDonaldsUA

McDonald’s може відкритися в Україні у серпні, але не буде працювати під час повітряних тривог. Про це йдеться у материалі Forbes.

Керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності розказав, що відкриття закладів може початися з серпня. Генеральна директор McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова не назвала строки відкриття ресторанів, але заявила, що McDonald’s не буде працювати під час повітряних тривог.

- Наразі ми працюємо над оновленням протоколів безпеки. Цей процес, поміж іншого, включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ.

Коли звучить сигнал повітряної тривоги, ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів.

Ми не можемо просто так відкритися, доки не переконаємось, що все відповідає нашим вимогам, - розповіла вона. 

Також McDonald’s планує відновити мережу постачань. Переважна більшість постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Працюють у McDonald’s і над тренінгами з роботи з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад). 

- Дуже багато українців пережили реальні жахи. І ми розуміємо, що травмовані люди будуть як серед наших клієнтів, так і серед співробітників. І нам потрібно розуміти, як будуть справлятися наші команди, - заявила Бадрітдінова.

СЕО McDonald’s розповіла, що коли почалася війна, всі продукти, які зберігалися у ресторанах, віддали міськрадам. Повну зарплату отримують співробітники на ставці. Тим, хто працював погодинно, платять з розрахунку середньої кількості годин за довоєнні місяці. 

Мережа ресторанів McDonald’s закрила всі свої заклади в Україні ще 24 лютого. 19 червня голова МЗС Дмитро Кулеба написав, що відомство обговорює відкриття McDonald’s з українським представництвом, глобальною штаб-квартирою компанії та урядом США.

Новини по темі: Макдональдс/McDonald's