Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

У МЗС попросили уряд США допомогти відкрити McDonald's в Україні

У МЗС попросили уряд США допомогти відкрити McDonald's в Україні
Фото: facebook.com/McDonaldsUA

Влада України працює над відкриттям McDonald's в Україні. Про переговори з цього приводу розповів глава МЗС Дмитро Кулеба.

- З початком повномасштабного вторгнення компанія, як і багато інших, призупинила роботу ресторанів в Україні з безпекових міркувань. Але ми в МЗС переконані, що нині є умови для відновлення іх роботи, тому активно переконуємо їх повертатися, - написав він у своєму Фейсбуці.

Кілька тижнів тому МЗС зв'язалося з українським офісом та зі штаб-квартирою McDonald's у США.

- Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже МакДо є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається, – запевнив Кулеба.

Міністр закордонних справ повідомив про це у День батька. Він побажав, щоб українські чоловіки невдовзі змогли ощасливити дітей походом до McDonald's або замовленням із нього. За словами Дмитра Куліби, це «безпрограшний» варіант, як зробити дітей щасливими.

McDonald's закрився в Україні 24 лютого. Продукти передали до гуманітарних штабів. Американська мережа пішла з Росії і на місці деяких з них відкрилися ресторани під назвою " Смачно та крапка " зі схожим логотипом.

Перший ресторан McDonald's відкрився в Україні 25 років тому, 24 травня 1997 року.