26 сiчня
Завантажити ще

У Бородянці собака два місяці чекає під зруйнованим будинком своїх господарів

У Бородянці собака два місяці чекає під зруйнованим будинком своїх господарів
Фото: instagram.com/p/Cdnf6C6DSlY/

У Бородянці Київської області біля під'їзду зруйнованого житлового будинку собака вже два місяці продовжує чекати на своїх господарів. Пес сидить у будь-які погодні умови біля під'їзду, де вже немає жодного мешканця. Про це повідомляється на сторінці в Інстаграмі " Зоопатруль ".

- У Бородянці знайшли свого хатіка! Два місяці в холод, дощ та спеку він чекає біля під'їзду будинку, де немає жодного мешканця! Сусіди розповіли, що хотіли забрати собачку, але той тікав і завжди повертався до свого дому, – зазначено у повідомленні.

Як зазначили волонтери, про долю господарів собаки нічого невідомо. Городяни відвідують тварину та приносять їй їжу.

- Тепер люди приходять його підгодувати та погладити. Нам так і не вдалося дізнатися, що ж трапилося з колишніми господарями цього песика. Якщо дізналися малого – напишіть нам! Бажаємо, щоб його історія буде зі щасливим фіналом! Бородянський Хатіко, тримайся!, - наголосили в організації.

Це не перший подібний випадок із початку вторгнення РФ в Україну. На початку квітня поліцейський знайшов у розгромленому Бучі собаку. Під час огляду обстріляного автомобіля він побачив, що прямо на уламках скла спав пес. Правоохоронець відвіз тварину до ветеринара і дав притулок її у себе, давши їй прізвисько "Буча".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)