Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Ірпінь: фахівці завершили перший етап розмінування

Ірпінь: фахівці завершили перший етап розмінування
Фото: facebook.com/UA.National.Police

У звільненому від російських окупантів Ірпені спеціалісти профільних служб завершили перший етап розмінування. Серед «знахідок» були авіаційні бомби, залишки ракетного комплексу «Іскандер», касетні боєприпаси, протипіхотні міни, саморобні вибухові пристрої та багато іншого.  Про це розповів голова Нацполіції Ігор Клименко. 

За його словами, уже перевірені місця базування армійців РФ і ведення активних бойових дій, покинуті бойові позиції та всі вулиці міста. Тільки вибухотехніки Нацполіції вилучили понад 3000 вибухонебезпечних предметів.  

- Зведений загін вибухотехніків Нацполіції спільно із піротехніками ДСНС одразу приступили до зачистки, адже військові РФ залишили після себе тисячі небезпечних «сюрпризів». І це не лише боєприпаси, які не вибухнули, і сховки боєкомплекту, а й спеціально встановлені розтяжки і замінована техніка, - підкреслив Клименко. 

Він додав, що усі знайдені предмети будуть знищені у спеціально відведеному місці і вже ніколи не нестимуть небезпеку мирним жителям.

- І сьогодні ми можемо говорити, що завершено перший етап розмінування Ірпеня: в місті зачищено місця базування армійців і ведення активних бойових дій, покинуті бойові позиції та вулиці. Наступним етапом розмінування буде зачистка від небезпечних предметів житлового фонду міста, - додав голова Нацполіції.

Напередодні Ірпінь закрили на в’їзд на три доби. Це зроблено для сприяння безперешкодної роботи наших правоохоронних органів, повідомив мер міста. 

Фото
Фото
08 Квiтня 202210:56