Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

Ірпінь Київської області закрили на в'їзд на три доби

Ірпінь Київської області закрили на в'їзд на три доби
Фото: t.me/markushyn

Ірпінь Київської області закрили на в'їзд на три доби. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив мер міста Олександр Маркушин.

- Друзі, відповідно до розпорядження начальника Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка в Ірпені запроваджується комендантська година на три доби - з 21:00 7 квітня до 9:00 11 квітня. В'їзд у місто буде повністю закритим, - написав він.

Маркушин зазначив, що у Бучу можна буде проїхати через Дмитрівську громаду.

- На вулицях Ірпеня працюватимуть лише комунальні служби та наші волонтери по узгодженому списку. Це робиться для сприяння безперешкодної роботи наших правоохоронних органів, – розповів мер.

t.me/markushyn

t.me/markushyn

Загалом у Київській області комендантська година діяла ніч - з 21:00 7 квітня до 6:00 8 квітня. Виняток становили населені пункти Гостомельської селищної ради. Там діє посилена комендантська година – до 6:00 14 квітня. Під час комендантської години не можна перебувати на вулицях та інших громадських місцях – парках, скверах, майданах.

У четвер Ірпінь відвідав заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та Координатор надзвичайної допомоги Мартін Гріффітс. Мер міста розповів, що 80% критичної інфраструктури повністю чи частково зруйновано. Він попросив міжнародних партнерів допомогти з великогабаритною технікою для розчищення завалів, а також із автомобілями для роботи комунальних служб. Олександр Маркушин наголосив, що російські військові знищили весь автопарк місцевого водоканалу. Працівники ДСНС вивчили майже 90% території Ірпеня на вибухонебезпечні предмети.

t.me/markushyn

t.me/markushyn

Мер Ірпеня повідомив про звільнення міста 28 березня. 2 квітня Міноборони України заявило про вихід російських військ із усієї Київської області.