Завантажити ще

На Олімпіаді у Пекіні зафіксували рекордну кількість COVID-випадків за добу

На Олімпіаді у Пекіні зафіксували рекордну кількість COVID-випадків за добу
Фото: pixabay.com

У Пекіні на Олімпійських іграх за добу зафіксували найбільшу кількість хворих на коронавірус. За 2 лютого виявили одразу 55 випадків зараження. Про це повідомляє Reuters.

За інформацією голови групи медичних експертів Браяна Макклоскі, випадки коронавірусної інфекції були виявлені серед персоналу, який працює на Іграх. За його словами, це найвищий добовий показник із початку Олімпійських ігор.

- 29 випадків виявили серед новоприбулих в аеропорт Пекіна. Ще 26 випадків було виявлено серед тих, хто вже був на Іграх. Цифри не катастрофічні, і ми впевнені, що система працюватиме. Але ми не розслаблюємось. Всі заходи залишаються в силі, – сказав Макклоскі.

При цьому він висловив упевненість у тому, що поширення коронавірусу на Олімпіаді 2022 року припиниться після того, як усі учасники прибудуть зі своїх країн до Пекіна.

Загалом з 23 січня на Олімпіаді зафіксували 287 позитивних тестів на коронавірус. При цьому вірус виявили як у персонала, так і в учасників.

Олімпійські Ігри-2022 у Пекіні стартують 4 лютого та пройдуть до 20 лютого включно. Українська делегація налічує 45 спортсменів, включаючи олімпійських чемпіонів Олену Підгрушну (Білосюк), Валентину Семеренко, Юлія Джиму та Олександра Абраменка.