Завантажити ще

Перший туристичний політ Crew Dragon перенесли на 31 березня

Перший туристичний політ Crew Dragon перенесли на 31 березня
Фото: flickr.com/people/spacex

Корабель Crew Dragon, що належить американській компанії SpaceX, здійснить перший політ із туристами на міжнародну космічну станцію 31 березня. Запуск ракети було перенесено на один місяць. Про це повідомив аерокосмічний аналітик Джефф Фуст у своєму твіттері.

- Джим Фрі з NASA повідомив про запуски й інші космічні операції. "Дата 31 березня для місії Ax-1 для мене стала новиною, раніше старт був запланований на 28 лютого", - написав Фуст.

Запуск Crew Dragon з туристами буде здійснено вперше компанією Axiom Space у рамках місії Axiom-1. Спочатку політ планувався на 28 лютого. Вартість 8-денного відвідування МКС оцінюється в 55 млн. доларів для одного пасажира. До складу екіпажу увійдуть колишній астронавт NASA Майкл Лопес-Алегріа, американський бізнесмен Ларрі Коннор, який буде пілотом, канадський інвестор Марк Паті та ізраїльський бізнесмен Ейтан Стіббе.

Перший пілотований політ Crew Dragon відбувся у 2020 році. Його назвали історичним, тому що в 2011 році NASA закрили програму доставки людей на МКС, і з того часу жоден американський астронавт не здійснив подорож на Міжнародну космічну станцію, стартуючи в Сполучених Штатах.