3 грудня
Завантажити ще

На Хмельниччині журналісти допомогли мамі повернути сина, викраденого ексчоловіком майже три роки тому

На Хмельниччині журналісти допомогли мамі повернути сина, викраденого ексчоловіком майже три роки тому
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=u_hhlbP6IRA

Мешканка Нової Ушиці (Хмельницька область) Катерина Говорова вперше за два з половиною роки змогла взяти на руки сина, якого 800 днів тримали у заручниках родичі та не давали побачити маму. Справа стояла на «мертвій точці» весь цей час доти, доки її не висвітлили у ЗМІ, зазначила ТСН.

Дитину викрали колишній чоловік жінки, бабуся та її співмешканець. Катерина Говорова не здалася і зверталася до органів опіки, місцевої влади, поліції. Дійшла до Верховного Суду, який ухвалив повернути дитину мамі. Проте минув рік після рішення суду і нічого не змінилося. У виконавчій службі казали, що не могли знайти ні дитину, ні винуватця. Це при тому, що будинок тата, в якому ховали дитину, знаходиться навпроти будівлі виконавчої служби.

Все так тривало доти, доки у ЗМІ не вийшов сюжет про Катерину. Журналісти під камеру змусили виконавців працювати. Після цього життя Тимофія та його матері різко змінилося. Дитину почали шукати. Заступник міністра юстиції Андрій Гайченко взяв цю справу під особистий контроль.

Хлопчика знайшли в готелі за 500 кілометрів від Києва, куди його відвезли бабуся зі співмешканцем Ігорем Князєвим

– Я не повірила, коли взяла його на руки. Він виявився важчим, ніж я думала. У мене підкошувалися ноги, я кілька разів хотіла себе ущипнути, – розповіла Катерина.

А маленький Тимофія, який стать свого життя провів без мами, просто весь час обіймав і цілував маму.

Це міг би бути ідеальний щасливий кінець, але, за статистикою, діти, які пережили такий стрес, часто залишаються з ним на все життя. Тому у маленького Тимофека з мамою попереду складний та довгий шлях оновлення та роботи з психологом. А батькові дитини – Максиму Говорову – вручили підозру. Незабаром над ним буде суд за невиконання рішення суду.

Водночас, запорожниця Крістіна Ретинська все ще шукає доньку. Дівчинку викрали під час її прогулянки з бабусею. Мама малюка запевняє, що викрадач – також екс-чоловік та його мати.