21 травня
Завантажити ще

До України не пустили гітариста гурту "Город 312"

До України не пустили гітариста гурту
Фото: vk.com/il4uk

В аеропорту "Бориспіль" прикордонники заборонили в'їзд до країни гітариста російської групи "Город 312" Олександру Ільчуку. Причина у тому, що музикант раніше відвідував окупований Крим. До Києва Ільчук їхав, щоб взяти участь у творчому проекті. Про це повідомляє "Укрінформ".

- Під час оформлення прикордонники встановили, що іноземець порушував порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму, у різні роки неодноразово відвідуючи фестивалі, що проводились на півострові. На запитання, коли він востаннє відвідував Крим, росіянин відповів, що не пам'ятає, а потім почав плутатися, називаючи спочатку 2001 рік, потім – 2014-й. При цьому музикант добре пам'ятав інші місця, де виступав, – розповіли прикордонники, не називаючи ім'я гітариста.

За порушення українських законів росіянину відмовили у в'їзді. Крім того, він отримав заборону на в'їзд до України на найближчі три роки.

- Ну все, залишилися без гарної музики, - пожартував Ільчук після винесення заборони.

Раніше в грудні співробітники Державної прикордонної служби не пустили до України і на 3 роки заборонили в'їзд до країни двом громадянам Росії, що прибули з Туреччини і які незаконно відвідували тимчасово окупований Крим. Виявилося, що це були організатор концертів та відома російська виконавиця Марія Гусарова, у якої увечері 10 грудня в Києві мав відбутися концерт.