Завантажити ще

Доктор Комаровський влаштував на роботу кошеня, схоже на себе, і завів йому інстаграм

Доктор Комаровський влаштував на роботу кошеня, схоже на себе, і завів йому інстаграм
Фото: instagram.com/lulucat_16.08.21

У клініці в Доктора Комаровського з'явилася вакансія мрії, і її відразу зайняло маленьке кошеня. Ніхто інший, власне, і не міг її зайняти – посаду заснували виключно для чотирилапого кандидата. Про це Комаровський 14 грудня написав в інстаграмі.

- У Клінікомі новий співробітник. Лулу - @ lulucat_16.08.21. У сферу обов'язків входить гармонізація внутрішнього світу персоналу, - так лікар познайомив підписників з працівником, який подає надії. 

Коментатори написали, що в клініці з'явився дуже привабливий співробітник. Але насамперед під фотографією, де Комаровський тримає Лулу на руках, відзначили їхню схожість.

Доктор Комаровський та Лулу. Фото: instagram.com\doctor_komarovskiy

Доктор Комаровський та Лулу. Фото: instagram.com\doctor_komarovskiy

"Чому кіт на вас схожий?", "Очі схожі", "Як схожі!" - у цих та інших варіаціях про подібність було написано багато разів.

- Можна мене на таку посаду, - запізно стрепенувся хтось із підписників лікаря.

Фото
Фото
14 Грудня 202121:52

Коментатори підвели теоретичну базу під необхідність такого працівника в офісі.

- У дослідженнях було встановлено, що тварина генерує мікроструми, які благотворно впливають на пацієнтів із хронічними запальними захворюваннями. При спілкуванні з кішкою виробляється гормон окситоцин, який знижує рівень стресу і загальної тривожності й впливає на здоров'я серцево-судинної та нервової системи, – написали Комаровському (ну а раптом не знає, він же не ветеринар).

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі кішка є відповідальним працівником бібліотеки (є в Україні й інші коти-бібліотекарі, а також котики інших професій). Крім того, повідомлялося, що у Дніпрі патрульні взяли на роботу кролика-поліцейського.