Завантажити ще

У Південній Кореї хочуть заборонити їсти собак

У Південній Кореї хочуть заборонити їсти собак
Фото: затвор

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін виступив з ініціативою ввести заборону на вживання собак в їжу. Питання буде винесено на засідання уряду країни. Про це 27 вересня повідомляє південнокорейське агентство Yonhup.

За словами прессекретаря південнокорейського президента Пак Кен Мі, він попросив розглянути введення офіційної заборони.

- Чи не час розумно розглянути питання про заборону споживання м'яса собак? - процитувала вона питання Муна прем'єр-міністру країни Кім Бу Кюму на щотижневій консультації з питань політики.

За її словами, президент зробив цю заяву, коли прем'єр представив урядовий план щодо поліпшення системи догляду за покинутими тваринами. Інші подробиці заяви Муна не наводяться.

Заява Муна викликала черговий раунд дебатів з одного з найбільш спірних питань в Південній Кореї. На сьогодні в країні все ще працюють собачі ферми, на яких вирощують деякі породи собак для їжі. У країні діє закон про захист тварин, який забороняє жорстоке поводження, але не вживання м'яса собак в їжу. Захисники прав тварин стверджують, що все більше південнокорейців розглядають споживання собачого м'яса як питання жорстокого поводження з тваринами, а не як традицію.

Противники заборони вже виступили із заявою про те, що люди також повинні мати свободу вибору, що їм їсти.

- Собаки, вирощені для вживання в їжу, важать від 35 до 80 кг. Це абсолютно особливі породи, вирощені в іншому середовищі в порівнянні з тваринами, - заявив представник собаківників.

За різними даними, в Південній Кореї для вживання м'яса в їжу вбивають до мільйона собак в рік. Сам же президент відомий як пристрасний шанувальник собак і тримає кількох у себе вдома. Зокрема одну собаку він взяв з притулку вже після того, як опинився на посаді.

Раніше повідомлялося, що в Тайвані, а слідом і в Америці заборонили їсти котів і собак. А в Ухані після спалаху коронавіруса заборонили їсти не тільки собак, але і ряд диких тварин.

Новини по темі: Собаки Південна Корея