24 жовтня
Завантажити ще

В Україні стався землетрус

В Україні стався землетрус
Фото: Бретт Хондов з Pixabay

В Україні вранці 12 жовтня стався землетрус. Підземні поштовхи о 10:25 зафіксував Головний центр спеціального контролю. Епіцентр розташовувався в районі сіл Солотвин та Дзвиняч Івано-Франківської області на глибині 5 кілометрів.

- Згідно з даними обробки мережі сейсмічних станцій відділу сейсмічності Карпатського регіону ІГФ НАН України, координати епіцентру: широта 48.61 гр., довжина 24.46 гр. Магнітуда по довжині запису МD = 2.1, клас К = 7.9. Глибина гіпоцентру 7.4 + -3.8 km. З населених пунктів інформації не надходило, - відзначили в Департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

За класифікацією землетрусів, цей відноситься до невідчутних. За розрахунками інтенсивність коливань - лежить нижче межі чутливості людей.

Протягом 2021 року на території Богородчанського району Івано-Франківської області вже зареєстрований землетрус. Він відбувся 13 липня і магнітуда склала 2,3. Наступний землетрус в Україні був 23 вересня на території Тернопільської області і налякав людей.