Завантажити ще

Печінку до Львова, нирку – до Києва а серце – до Вінниці. Патрульні допомогли привезти донорські органи для порятунку трьох життів

Печінку до Львова, нирку – до Києва а серце – до Вінниці. Патрульні допомогли привезти донорські органи для порятунку трьох життів
Фото: facebook.com/moden.ua

У Вінниці патрульні допомогли терміново доставити донорські органи 44-річної людини, яка передчасно померла внаслідок інсульту, трьом пацієнтам у різних кінцях України. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє 13 січня пресслужба патрульної поліції України.

Рідні померлого дали згоду на вилучення певних органів донора для подальшої трансплантації. Того ж дня до керівництва Департаменту патрульної поліції звернулися представники МОЗ із проханням допомогти оперативно доставити донорські органи у певні локації. На цей заклик одразу відреагували та організували необхідну роботу екіпажів.

- У Вінниці команда лікарів передала екіпажам патрульних життєво важливі вантажі – серце, печінку та дві нирки. Інспектори трьома екіпажами оперативно доставили їх до кількох місць призначення: у Вінницьку обласну клінічну лікарню імені Пирогова, до аеропорту "Гавришівка" та на кордон з Хмельниччиною, - зазначають у патрульній поліції.

Потім печінку гелікоптером авіації МВС, а нирку каретою швидкої допомоги доставили до Львова, другу нирку доставили до Києва, а серце – до Вінницької обласної клінічної лікарні імені Пирогова. Таким чином, троє людей отримали другий шанс на життя.

- Спасибі лікарям, які творять чудеса. І бажаємо якнайшвидшого одужання всім хворим. Співчуття та подяка сім'ї донора за таке важливе рішення, - підсумували в поліції.

Раніше повідомлялося, що у Львові медики провели за день дві унікальні операції, пересадивши пацієнтам серце та легені. А в Києві вперше пересадили нирку від мертвої людини живій. Також ми писали про те, що мешканка Запоріжжя, яка померла від інсульту, стала донором для трьох пацієнтів.