Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

На Івано-Франківщині затримали вчителя, на уроці якого застрелили школяра

На Івано-Франківщині затримали вчителя, на уроці якого застрелили школяра
Фото: facebook.com/frankivsk.police

Правоохоронці Івано-Франківської області затримали вчителя ліцею, у якому під час заняття зі стрільби загинув 14-річний школяр. Про це повідомляє місцева поліція.

- Слідство встановило, що у приміщенні ліцею згідно з розкладом проводилося кружкове заняття зі стрільби по мішенях із пневматичної гвинтівки. Проте вимоги та заходи безпеки було порушено – практичні стрілянини проходили у коридорі загального користування. Під час цього заняття учень 9-го класу, 15-річний підліток, при перезарядці пневматичної гвинтівки з необережності зробив постріл іншого учня. Куля калібру 4,5 мм потрапила до області грудної клітки, - розповіли в поліції.

Правоохоронці зазначили, що від травми 14-річний хлопець помер до приїзду швидкої допомоги. На момент події вчитель був присутній у коридорі, де проходили стрілянини. Після цього 60-річного вчителя, мешканця м. Надвірна, затримали. Під час обшуку за місцем його проживання вилучено пневматичну гвинтівку.

Правоохоронці відкрили два кримінальні провадження - за фактами вбивства з необережності, а також неналежного виконання обов'язків з охорони життя та здоров'я дітей, які спричинили смерть неповнолітнього. Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Напередодні поліція повідомила, що на Івано-Франківщині загинув 14-річний школяр, якого поранили з пневматичної гвинтівки під час занять.