Завантажити ще

Росіяни атакували дронами Тернопіль та Рівне - є руйнування та постраждалі

Росіяни атакували дронами Тернопіль та Рівне - є руйнування та постраждалі
Фото: t.me/dsns_telegram/62851

Сьогодні, 1 травня, вдень Росія запустила по Україні 409 ударних дронів з семи пускових майданчиків. Сили ППО збили 388 із них, проте є й влучання, зокрема у Тернополі та Рівному. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Зазначається, що зафіксовано влучання 16 ударних БпЛА на шести локаціях, а також падіння уламків збитих дронів на 11 локаціях.

Так, у Тернополі внаслідок масованої атаки російських БпЛА постраждали 10 осіб, одна людина у важкому стані. Ворог завдав ударів по різних локаціях міста, повідомляють у ДСНС. Рятувальники ліквідовують наслідки атаки, гасять пожежі та надають допомогу постраждалим.

У Рівному "шахед" ударив по будинку - пів будівлі вже вигоріло, повідомляють місцеві ЗМІ та пабліки. На щастя, ніхто не постраждав. Пишуть, що це найбільший обстріл міста за увесь час війни, - до регіону залетіло до 60 дронів.

Військові попереджають, що атака досі триває, в повітряному просторі є ворожі БпЛА. Тож жителів регіонів, де лунає повітряна тривога, просять перебувати у безпечних місцях.

  • Удень 1 травня Тернопіль зазнав атаки російських безпілотників. У місті було чути кілька вибухів, після чого над ним піднялася димова завіса. 
  • Повітряні сили ЗСУ повідомили, що в ніч на 1 травня росіяни атакували Україну 210 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), "Гербера", "Італмас" та безпілотниками інших типів.