Завантажити ще

Генштаб повідомив про успішні удари по російських об’єктах нафтопереробної галузі

Генштаб повідомив про успішні удари по російських об’єктах нафтопереробної галузі
Фото: REUTERS

У ночі на 20 та 21 червня  підрозділи Збройних сил України та Служби безпеки України нанесли ряд ударів по російських нафтобазах та нафтопереробних заводах. Зафіксовано ряд пожеж та вибухів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Так, у  ніч на 20 червня підрозділи Збройних сил України та Служби безпеки України вдарили по складу пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також по нафтобазі «Енемська», що в Республіці Адигея.

В результаті на нафтобазі «Енемська» було зафіксовано щонайменше п'ять вибухів, після чого почалася пожежа.  Також уражено російський склад пально-мастильних матеріалів в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами.

У  ніч на 21 червня безпілотні авіаційні комплекси атакували Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи. Завдано і ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму.  Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється.

Цієї ночі Сили оборони України також завдали успішного удару по місцях зберігання та підготовки до застосування Shahed-136/Герань-2, навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА, що розташовані в Краснодарському краї. За результатами бойової роботи зафіксовано серію вибухів та пожежу з подальшою детонацією.

У Генштабі наголосили, що продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію РФ проти України.