17 липня
Завантажити ще

У КНДР російських міністрів вигнали із зали - зайшли раніше за Кім Чен Ина

У КНДР російських міністрів вигнали із зали - зайшли раніше за Кім Чен Ина
Фото: t.me/moscowtimes_ru

У Північній Кореї російських міністрів вигнали із зали, бо вони зайшли туди раніше за лідера КНДР Кім Чен Ина. Про це повідомив телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на трансляцію північнокорейських ЗМІ.

Першим до зали для переговорів увійшов міністр закордонних справ Сергій Лавров і охав від втоми, сідаючи за стіл, після чого поскаржився, що чимось забруднився. Поруч із ним сіли перший віцепрем'єр Денис Мантуров та віцепрем'єр Віталій Савельєв. На кадрах трансляції також видно віцепрем'єра Олександра Новака, міністра оборони Андрія Бєлоусова, міністра охорони здоров'я Михайла Мурашка та голову "Роскосмосу" Юрія Борисова.

- Вийдіть у хол, - незабаром сказав російським міністрам північнокорейський чиновник, який перебував за кадром.

– А навіщо ми сюди зайшли? Ви б одразу попередили… — обурився чиновник з урядової делегації.

– Сначала войдет наш руководитель, – пояснив північнокорейський чиновник російською мовою.

На цих словах трансляція перервалася, після чого з'явилися кадри порожньої зали засідань, де трохи пізніше почалися двосторонні переговори у розширеному складі на чолі з лідерами країн Володимиром Путіним і Кім Чен Ином.

  • Володимир Путін прибув до Пхеньяна увечері 18 червня. В аеропорту його зустрів лідер КНДР Кім Чен Ин. Востаннє Путін приїжджав до КНДР влітку 2000 року і зустрічався з тодішнім лідером Кім Чен Іром, батьком чинного глави держави. 
  • 19 червня лідери Росії та Північної Кореї підписали договір про стратегічне партнерство. Документ передбачає гарантії допомоги у разі військової агресії проти одного з учасників угоди. Також Кім Чен Ин запевнив Путіна у підтримці Росії у війні проти України.
Новини по темі: КНДР Новини Росії