Завантажити ще

Російський суд ухвалив вирок чоловікові, заарештованому за гасло "Слава Україні!"

Російський суд ухвалив вирок чоловікові, заарештованому за гасло
Фото: Fifalia Joy з сайту Pixabay

Ревдинський міський суд Свердловської області Росії заарештував на 13 діб громадянина Казахстану Андрія Хохлова, якого затримали через гасло "Слава Україні!". Про це пише російське видання "Медіазона".

Громадянина Казахстану було затримано у Свердловській області Росії 4 червня нібито за лайку на вулиці. У рішенні суду йдеться, що у відділенні поліції чоловік розмахував руками та кричав "Слава Україні". Російські силовики склали на чоловіка протокол за "дрібне хуліганство та демонстрацію екстремістської символіки" та взяли його під варту.

Суд визнав іноземця винним за двома статтями Кримінального кодексу РФ. Йому призначили штраф у розмірі 500 російських рублів та 13 діб арешту. Сам чоловік заявив, що вигукував "Слава Україні!" у відділенні поліції, оскільки був у стані алкогольного сп'яніння.

  • 22 квітня в Росії чоловік, засуджений за схилення підлітків до самогубства, провів "урок" школярам як “ветерана СВО”. "Захід" під назвою "З чого починається патріотизм?" пройшло в середній школі №1 у місті Котельники Московської області - колишній ув'язнений провів "урок" 28 учням 8Б класу як член організації "Бойове братство".
  • 6 березня 2023 року російські військові розстріляли українського бійця за фразу "Слава Україні!" У мережі з'явилося відео, на якому український бранець вимовляє ці слова, після чого окупанти одразу ж прицільним вогнем вистрілюють у голову – чоловік падає, але військові РФ ще кілька разів цілять по тілу загиблого.
Новини по темі: Новини Росії