17 липня
Завантажити ще

Польща знову підняла військові літаки через удар Росії по Україні

Польща знову підняла військові літаки через удар Росії по Україні

Польща та країни-союзники підняли у повітря військову авіацію в ніч на 14 червня через чергову комбіновану повітряну атаку російських окупантів по території України. Про це повідомляє Оперативне командування Збройних сил Польщі.

Польські військові у своїй заяві вказали, що їх та союзницькі літаки почали польоти в повітряному просторі Польщі та попередили, що це «може призвести до підвищення рівня шуму, особливо в південно-східній частині країни».

- Це ще одна дуже напружена ніч для всієї системи протиповітряної оборони Польщі через спостереження активності дальньої авіації Російської Федерації, яка завдає ударів крилатими ракетами та безпілотними літальними апаратами типу Shahed по об'єктах, розташованих, зокрема, в західній території України, - йдеться в оголошенні.

  • Вночі 12 червня Збройні сили Польщі підіймали військові літаки у відповідь на посилену активність російської авіації та загрозу ракетних і авіаударів по території західної частини України. 
  • 13 червня Сполучені Штати Америки та Україна підписали двосторонню угоду про гарантії безпеки на 10 років. Свої підписи поставили американський та український президенти Джо Байден і Володимир Зеленський під час саміту G7.