14 червня
Завантажити ще

Суд подовжив арешт експрезидентові компанії "Мотор Січ" Богуслаєву

Суд подовжив арешт експрезидентові компанії
Фото: УНІАН/Віктор Ковальчук

Київській апеляційний суд залишив під вартою без права на внесення застави експрезидента "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслаєва. Тепер він перебуватиме під вартою до 19 липня, повідомив "Суспільному" адвокат підозрюваного Руслан Волинець.

За його словами, прокурор попри завершення розслідування просив залишити запобіжний захід у силі через ризики: вплив на свідків, втеча за кордон, знищення або спотворення доказів, продовження здійснення злочину. З них суд підтримав перші два. Наступне засідання у справі запланували на початок липня.

  • Богуслаєв був затриманий у жовтні 2022 року разом із начальником департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Як повідомляла СБУ, після початку повномасштабного вторгнення Росії він фінансував так звану "ДНР" через сплату податків та зборів у бюджет самопроголошеної республіки.
  • Правоохоронці провели обшуки та виявили понад два десятки медалей, грамот та почесних нагород експрезиденту АТ "Мотор Січ" від представників військово-політичного керівництва РФ.
  • 10 травня 2023 року проєкт Радіо Свобода "Схеми" повідомив, що Богуслаєв написав листа на ім’я керівника Офісу президента України Андрія Єрмака та попросив включити його в список на обмін з Росією. Наступного дня адвокат Руслан Волинець підтвердив це "Суспільному" та пояснив звернення поганим станом здоров’я Богуслаєва та відсутністю інших варіантів звільнення.