Завантажити ще

У Варшаві близько 300 українців заблокували паспортний сервіс, розпочалися сутички

У Варшаві близько 300 українців заблокували паспортний сервіс, розпочалися сутички
Фото: unian.net

У середу, 24 квітня, у Варшаві близько 300 українців заблокували паспортний сервіс ДП "Документ" із вимогою повернути їм паспорти. Це сталося після припинення консульських послуг для українських чоловіків за кордоном, при цьому люди стверджують, що мають право отримати документи, оскільки вже заплатили за них. Про це розповів фахівець у справах легалізації перебування та роботи іноземців у Польщі Євген Семеняка в ефірі "КИЇВ24".

– Тут відбувається жах. Вчора, сьогодні. Люди приїжджають забирати документи. Вони отримали SMS-повідомлення, що документ готовий. Наприклад, учора це почалося о 10-й ранку. Люди приїхали на 9-ту годину, на 7-му ранку вони вже стояли, щоб забрати документи. І о 9-й усе було добре, а о 10-й людям кажуть, що ми вам документи не видамо, до побачення до того, як надамо нову інформацію, - розповів він.

Семеняка зазначив, що люди обурені, бо заплатили гроші, але не можуть отримати свій паспорт, документи, за які вони заплатили. З його слів, наразі у паспортному сервісі відбуваються сутички, навіть викликали поліцію. 300 осіб, які блокують сервіс, щоб туди ніхто не заходив і не виходив, кажуть, що стоятимуть там, доки не отримають свої паспорти.