15 червня
Завантажити ще

Серед жертв атаки на Дніпропетровщину - співробітниця Укрзалізниці Оксана Стороженко

Серед жертв атаки на Дніпропетровщину - співробітниця Укрзалізниці Оксана Стороженко
Фото: dp.dsns.gov.ua

Внаслідок атаки Росії на Дніпро та Синельниківський район постраждали 7 залізничників, які в цей час виконували службових обов'язків. Крім того, одна зі співробітниць загинула, заявили в Укрзалізниці.

-  Із сумом повідомляємо, що загинула Оксана Стороженко, чергова по будинку локомотивних бригад. У неї залишились двоє синів 17 та 15 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним Оксани та зобов'язуємося забезпечити фінансову та соціальну підтримку її дітям, - зазначили в компанії.

Також в Укрзалізниці обіцяють надати допомогу всім пораненим залізничникам та їхнім родинам. Наразі їхній стан стабільний, вони отримують необхідну медичну та психологічну допомогу.

  • РФ вдарила по Дніпру та області з самого ранку 19 квітня. Станом на 13-ту годину дня відомо про 7 загиблих та 26 постраждалих. В Дніпрі продовжується розбір завалів в частково зруйнованій п’ятиповерхівці. 
  • За даними Укрзалізниці, Росія цілеспрямовано била по цивільних інфраструктурних об’єктах залізниці в Дніпрі та області. Відразу після удару на деякий час закривали головний вокзал обласного центру.