29 травня
Завантажити ще

У Дніпрі Росія цілеспрямовано вдарила по цивільних об’єктах залізниці, - Укрзалізниця

У Дніпрі Росія цілеспрямовано вдарила по цивільних об’єктах залізниці, - Укрзалізниця
Фото: t.me/Klymenko_MVS

Зранку 19 квітня Росія цілеспрямовано била по цивільних інфраструктурних об’єктах Укрзалізниці в Дніпрі та області. Є поранені серед залізничників, повідомили в Укрзалізниці.

- (Пораненим. – Ред.) надається медична допомога. На пошкоджених об’єктах працюють рятувальники, інформація про загиблих уточнюється. Робота вокзалу станції Дніпро призупинена. Поїзди далекого сполучення та приміські наразі не курсують до станції Дніпро: тимчасово кінцевими зупинками є Нижньодніпровськ та Горяїнове, - повідомили в Укрзалізниці.

Через російську атаку затримуються на прибуття до Дніпра наступні поїзди, висадка для них проходитиме на станції Горяїнове:

  • №38 Київ – Запоріжжя, 
  • №80 Львів – Дніпро,
  • №120 Київ – Запоріжжя.

Після висадки пасажирів на станції Горяїнове поїзди, що курсують до Запоріжжя, прямуватимуть туди в обʼїзд. В Укрзалізниці попросили стежити за оперативними оновленнями на https://uz-vezemo.uz.gov.ua/

  • Росія вдарила по Дніпру та області  19 квітня. Масований обстріл стався о 5-й ранку. Внаслідок атаки частково зруйнована п'ятиповерхівка, загинула дитина.
  • Попереднього разу Росія вдарила по Дніпру вдень 18 квітня. Декілька вибухів сталися в період між 10 і 11 годинами. Ворог вдарив по Дніпровському району. Постраждали двоє чоловіків – 30 і 35 років. Госпіталізовані в стані середньої тяжкості.  Є декілька займань.