Завантажити ще

На Закарпатті чоловік вирвався від прикордонників і втік до Угорщини - журналіст

На Закарпатті чоловік вирвався від прикордонників і втік до Угорщини - журналіст
Фото: t.me/VGlagola/11474

Ухилянт втік від прикордонників і кинувся в бік Угорщини, проте його спіймали. Друга спроба втечі для зловмисника виявилася успішною. Інцидент стався на КПП "Астей" (Лужанка). Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.

- Як повідомляють мої джерела у Держприкордонслужбі, при проходженні українсько-угорського кордону чоловіка відвели в адмінбудівлю пункту пропуску, щоб перевірити його документи. Натомість чоловік кинувся навтьоки в бік Угорщини, - повідомив Глагола.

По дорозі чоловіка наздогнали прикордонники і завалили на землю. Але він знову вирвався та перебіг на угорський бік пункту пропуску, куди українським прикордонникам заборонено заходити. Там він успішно оформився в угорців та потрапив до ЄС.

- Наскільки мені відомо, йдеться про мешканця Берегова Бориса Лабойка 1972 року народження, - написав Віталій Глагола у Telegram.

У ДПСУ цю інформацію поки що не прокоментували.

  • На Закарпатті прикордонники відділення «Хижак» Мукачівського загону виявили двох харків’ян, які мали намір незаконно потрапити до Румунії начебто на "похорон бабусі". Навіть жалобні вінки з собою прихопили.