Завантажити ще

Мешканці Хмельниччини загрожує покарання за напад на автомобіль ТЦК

Мешканці Хмельниччини загрожує покарання за напад на автомобіль ТЦК
Фото: Скріншот

У Хмельницькій області одна з жінок, які напали на автомобіль працівників територіального центру комплектування, буде покарана за скоєне. Про це повідомили у Оперативному командуванні "Захід".

- Поліція розпочала розслідування з нагоди на Хмельниччині, де жінка почала псувати автомобіль співробітників ТЦК, - йдеться у повідомленні.

За даною подією відкрито адміністративну справу за статтею 173 "Дрібне хуліганство". Санкції включають накладення штрафу у розмірі від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи терміном від 40 до 60 годин, виправні роботи терміном від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку та адміністративний арешт тривалістю до 15 діб.

В ОК "Захід" нагадали, що військовослужбовці ТЦК є частиною ЗСУ і будь-яку протиправну дію щодо військовослужбовців буде покарано.

  • 30 березня у Хмельницькій області під час роботи працівників Шепетівського РТЦК на них напала "група агресивних місцевих мешканок". Внаслідок нападу було пошкоджено автомобіль.
  • 7 лютого у селі Космач Івано-Франківської області близько сотні жінок самовільно перекрили дорогу, дізнавшись про прибуття до їхнього населеного пункту працівників ТЦК та СП. Це викликало зіткнення між громадянами, внаслідок яких постраждали троє людей, включаючи шестирічну дитину.
  • 17 січня уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубинець заявив, що згідно з Конституцією України військові підрозділи не можуть брати участь в обмеженні прав громадян України, навіть якщо юридично в країні запроваджено військовий стан.