Завантажити ще

В окупованому Старобільську підірвали авто колаборанта Чайки

В окупованому Старобільську підірвали авто колаборанта Чайки
Фото: lug-info.com

В окупованому Старобільську Луганської області підірвали автомобіль "заступника голови центру з обслуговування освітніх організацій ЛНР" Валерія Чайки. Про це повідомляють росЗМІ.

Сповіщається, що підрив колаборанта відбувся у районі Старобільської філії  Луганського педагогічного університету. У машині, де перебував Чайка, сталася детонація, спричинена кустарним вибуховим пристроєм. Поки що невідомо, хто його заклав. На місце події прибули співробітники МНС, поліції, Росгвардії та слідчі.

Валерій Чайка протягом тривалого часу займався громадською діяльністю та вступив до громадської організації при військово-цивільній адміністрації Луганської області. Він також був отаманом Старобільського районного товариства українського козацтва імені Дмитра Вишневецького.

У 2022 році Чайка перейшов на бік російських окупантів і обійняв посаду "радника глави адміністрації" у Старобільському районі квазіреспубліки "ЛНР", а потім став "першим заступником керівника" Старобільської адміністрації "ЛНР".

  • 13 березня журналісти Коротко про писали про те, що після створення таборів для військовополонених в Україні було організовано спеціалізовану колонію для зрадників, колаборантів, агентів ворога та навідників. Каменську виправну колонію № 101 у Запорізькій області було передано під такий заклад.
  • 29 жовтня стало відомо, що СБУ щомісяця затримують близько тридцяти підозрюваних у коригуванні ворожого вогню або передачі інформації російським спецслужбам про пересування військової техніки, дислокацію армійських частин або розташування стратегічно важливих об'єктів.