Завантажити ще

В аварії автобуса у Німеччині постраждали дві українки, ще одна могла загинути

В аварії автобуса у Німеччині постраждали дві українки, ще одна могла загинути
Фото: ukrinform.ua

У середу, 27 березня, поблизу німецького Лейпцига потрапив у смертельну ДТП автобус, у якому перебували троє українок. В аварії загинули четверо жінок, серед яких, можливо, одна громадянка України. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на місцеву поліцію.

Аварія сталася вранці 27 березня на автобані 9 поблизу Лейпцигу. Двоповерховий Flixbus, що прямував з Берліна до Цюріха, з'їхав з дороги і перекинувся на бік.
В автобусі перебували в момент ДТП 54 особи, це громадяни Німеччини, України, Боснії, Сирії, Узбекистану, Афганістану, Словаччини, Росії, Перу, Туреччини, Ірану, Македонії, США, Нової Зеландії, Польщі, Франції, Чехії, Індонезії, Китаю, Хорватії, Канади, Індії, Швейцарії та Італії.

За даними правоохоронців, в автобусі подорожували троє громадян України. Одна отримала травми середньої тяжкості та перебуває у лікарні, друга – легкі ушкодження, вона вже вдома.

Жінки, які загинули на місці аварії, - 47-річна полька та 20-річна індонезійка, а також 19-річна німкеня. Іншу жінку, яка загинула на місці аварії, поки не встановлено. Йдеться саме про українку, зазначили в поліції. Українські дипломати перебувають у контакті з правоохоронними органами та відповідними службами.

Новини по темі: Німеччина ДТП Аварія