19 червня
Завантажити ще

Прикордонники затримали ухилянта, який намагався потрапити до Молдови у ящику для білизни

Прикордонники затримали ухилянта, який намагався потрапити до Молдови у ящику для білизни
Фото: dpsu.gov.ua

На Одещині прикордонники затримали двох чоловіків призовного віку, які вирішили нелегально потрапити за кордон, сховавшись у кабіні фури. Один із них ховався у ящику для білизни, повідомляє Держприкордонслужба.

- На кордоні з Молдовою було затримано двох чоловіків призовного віку, які вирішили нелегально потрапити за кордон, сховавшись у кабіні фури. Для реалізації задуманої подорожі чоловіки відшукали перевізника до кордону, яким виявився 45-річний далекобійник із Миколаївської області. Оголошення про послуги такого трансферу ділки виявили в одному з месенджерів. Ціна з одного "клієнта" коливалася від 2700 до 3400 доларів США із авансовим платежем у 100 доларів, - розповіли прикордонники.

Вартість подорожі залежала вже від комфортності умов перетину кордону – якщо доводилося ховатися у спальному місці в кабіні, то це коштувало 3400 доларів, а от у ящику для білизни виходило на 700 доларів дешевше. Проте під час огляду вантажівки обох нелегальних пасажирів все одно викрили. Наразі зловмисникам загрожує адміністративна відповідальність, а водію - кримінальна.