15 червня
Завантажити ще

На Закарпатті жінки перекривали трасу Київ - Чоп, протестуючи проти мобілізації

На Закарпатті жінки перекривали трасу Київ - Чоп, протестуючи проти мобілізації
Фото: t.me/VGlagola/скріншот

На Закарпатті кілька десятків жінок перекрили трасу Київ - Чоп, безперервно рухаючись пішохідним переходом. У такий спосіб вони протестували проти примусової мобілізації. Про це повідомив депутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола.

- Дорогу перекрили в районі санаторію "Карпати" та у селі Ракошине, - написав він. - На місцях перекриття траси у Мукачівському районі співробітники поліції стежили за громадським порядком, одна з локацій була вже відкрита для проїзду транспортних засобів.

За інформацією депутата, поліція вже виявила організатора подій і проводить розслідування за статтею "Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства". Організатори акції протесту заявляли 20 березня, що це буде "мирний мітинг".

  • 22 березня Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки ВР ухвалив рішення, що всі аспіранти усіх форм навчання (бюджетна та комерційна) мають право на відстрочку від мобілізації.
  • 21 березня у Чернівцях чоловіка затягли до автобуса правоохоронці, причина – порушення правил дорожнього руху.
  • 14 березня в Сумській області розпочалося розслідування ймовірного випадку побиття цивільного співробітниками військкомату. На відеозаписах, поширених у мережі, видно, як люди у військовій формі нападають на чоловіка та б'ють його.