Завантажити ще

Партизани влаштували диверсію під час псевдовиборів у Скадовську, є поранені росіяни

Партизани влаштували диверсію під час псевдовиборів у Скадовську, є поранені росіяни
Фото: t.me/VA_Kyiv

У п'ятницю, 15 березня, біля так званої " виборчої дільниці " на центральній площі тимчасово окупованого Скадовська пролунав вибух. Це сталося в момент патрулювання окупаційних сил. У результаті щонайменше п'ять російських загарбників отримали поранення, повідомляє Центр національного спротиву.

- Через нездатність забезпечити безпеку свого особового складу окупаційна адміністрація міста фактично скасувала подальше проведення "виборів" у місті, дозволивши лише "голосування" за місцем проживання", - пише "опір".

Активісти зазначають, що всіх поранених росіян було відправлено до лікарні, їх стан наразі невідомий. Центр національного опору наголошує, що жоден із причетних до організації виборів не уникне відповідальності.

  • Раніше у ГУР розповіли, що на тимчасово окупованих територіях України росіяни змушують місцевих мешканців голосувати на так званих "виборах" президента РФ. При цьому вони намагаються тиснути на громадян, а якщо це не працює – залякують.
  • У Росії так звані "вибори" президента триватимуть три дні – з 15 по 17 березня 2024 року.
  • Чинний президент Росії Володимир Путін балотуватиметься вп'яте. Його суперниками стали Микола Харитонов від КПРФ, Леонід Слуцький від ЛДПР та Владислав Даванков від "Нових людей". Усі кандидати у президенти Росії підтримують війну в Україні.