Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Сирський проводить кадрові перестановки серед командирів бригад на сході

Сирський проводить кадрові перестановки серед командирів бригад на сході
Фото: t.me/osirskiy

Головнокомандувач Збройних Сил Олександр Сирський заявив, що у деяких бойових бригадах було проведено кадрові перестановки серед командирів. Це було зроблено з метою збереження життя та здоров'я українських захисників. Про це Сирський написав у своєму Telegram.

– Протягом трьох днів (на фронті) стало зрозуміло, чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні, – зазначив головком. - Насамперед, це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, здатності приймати адекватні та зважені рішення та розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя та здоров'я своїх підлеглих.

У зв'язку з цим, зазначив Сирський, до окремих бригад, де є проблеми з підготовкою штабу, він направив групи фахівців для передачі досвіду та допомоги. Після звітів командирів бригад та їх заступників було ухвалено рішення щодо забезпечення резервами, боєприпасами, безпілотниками та іншим обладнанням, зазначив він. І у випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди безпосередньо створюють загрозу життю та здоров'ю військових, було прийнято кадрові рішення.