Завантажити ще

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича залишили під вартою до 29 березня

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича залишили під вартою до 29 березня
Фото: Суспільне Дніпро/Юрій Тинний

Для львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який фігурує у справі про постачання неякісного одягу й білизни для ЗСУ, продовжили тримання під вартою ще на місяць у межах досудового розслідування. Про це у коментарі hromadske повідомила радниця зі стратегічних комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян.

- Так, суд ухвалив рішення про продовження дії запобіжного заходу для Гринкевича 23 лютого. Під вартою він перебуватиме до 29 березня, - сказала Сапьян.

22 лютого Київський апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів Ігоря Гринкевича на рішення Печерського райсуду. Згідно з ним, фігуранта відправили під варту з можливістю внесення понад 429 млн грн застави.

  • Бізнесмена Ігоря Гринкевича затримали 29 грудня 2023 року під час спроби дати 500 тисяч доларів США хабаря одному з керівників Головного слідчого управління ДБР. Ці гроші він пропонував за сприяння в поверненні майна, вилученого в підконтрольних йому компаній у ході розслідування. Нині він перебуває під вартою.
  • У межах цієї справи слідчі встановили, що компанії Гринкевича виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 мільярда гривень. ДБР встановило, що за цими договорами компанії Гринкевича постачали низькоякісні товари, що завдало державі шкоди на понад 934 мільйони гривень.
Новини по темі: ДБР справа Гринкевичів