20 червня
Завантажити ще

Бізнесмену Гринкевичу, який намагався підкупити ДБР, встановили заставу у майже півмільярда

Бізнесмену Гринкевичу, який намагався підкупити ДБР, встановили заставу у майже півмільярда
Фото: t.me/DBRgovua

У суботу, 30 грудня, суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави 429,44 млн грн львівському бізнесменові Ігорю Гринкевичу. Він пропонував одному з керівників Державного бюро розслідувань хабар у 500 тисяч доларів за сприяння поверненню вилученого майна. Про це інформує прес-служба ДБР.

- За матеріалами ГБР Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою львівському бізнесмену. Підозрюваний також за рішенням суду може зробити заставу у розмірі 429,44 млн грн, - зазначили правоохоронці. – Працівники ДБР затримали львівського бізнесмена під час спроби дати хабар у 500 тисяч доларів США одному з керівників Головного слідчого управління ДБР. Хабар пропонувався за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній у ході розслідування кримінального провадження.

Раніше Бюро порушило кримінальне провадження за фактом угод із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу понад 1,5 млрд грн. Однак багато контрактів не було виконано, а деякі не в повному обсязі або за завищеними цінами. За попередніми оцінками, сума збитків може досягати понад 1 млрд грн. Бізнесмену повідомили про підозру за статтею про пропозицію чи надання неправомірної вигоди посадовцю. Йому загрожує до восьми років ув'язнення.