12 червня
Завантажити ще

У Києві правоохоронці вимагали у іноземця 10 тисяч доларів

У Києві правоохоронці вимагали у іноземця 10 тисяч доларів
Фото: t.me/DBRgovua/4136

У Києві правоохоронці незаконно утримували іноземця та вимагали у нього 10 000 доларів США. Як повідомили в пресслужбі ДБР, наразі розслідування справи завершено, підозрювані постануть перед судом.

За даними відомства, мова йде про керівника підрозділу одного з правоохоронних органів Києва та двох його підлеглих. У  березні 2022 року вони незаконно позбавили волі громадянина Швейцарської Конфедерації та громадянина України.

Наголошується, що фігуранти незаконно затримали чоловіків та помістили їх у кімнату для затриманих правоохоронного органу без належного документального оформлення. Вони також нібито знайшли у них наркотики, але документально це також не було оформлено.

Постраждалі утримувалися в підвалі протягом 6 днів. Правоохоронці вимагали у них 10 400 доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконні дії з наркотиками.

 Вони дали іноземцю телефон, аби він зателефонував до рідних та попросив у них гроші. Під час одного з таких дзвінків іноземець зателефонував до свого товариша, який є працівником поліції Швейцарії. Той зміг зв’язатися з українськими правоохоронними органами, які звільнили іноземця.

  • 26 січня ДБР завершило досудове розслідування стосовно колишніх високопосадовців Міноборони України, які закупали неякісну амуніцію для військових. Вони підозрюються у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ, що спричинило тяжкі наслідки на 1,4 млрд гривень, та у розтраті понад 222 млн грн.
  • Також завершено розслідування щодо двох посадовців рівненських обласного та районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які побили підлеглого та знущалися з нього. Обвинувальний акт направлено до суду.
Новини по темі: Хабар Київ ДБР