Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

На Закарпатті подружжя напало на прикордонний наряд

На Закарпатті подружжя напало на прикордонний наряд
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У суботу, 20 січня, на Закарпатті подружжя напало на прикордонний наряд та травмувало прикордонницю. Про це повідомила прес-служба Західного регіонального управління ДПСУ.

- На одному з контрольних постів під час перевірки прикордонним нарядом Мукачівського загону водій транспортного засобу "Мітсубісі" відмовився надати авто для огляду. Створивши конфліктну ситуацію, він спробував уникнути відповідальності, передбаченої адміністративним кодексом за злісну непокору законному розпорядженню чи вимогам військовослужбовця Державної прикордонної служби України. Відтак водій, з яким також слідувала його дружина, двоє дітей та ще одна родичка подружжя, на великій швидкості залишив місце події. Вже за кілька хвилин прикордонники наздогнали втікача, - розповіли у відомстві.

Коли автомобіль зупинили, дружина водія вдарила в особу прикордонницю, яка документувала правопорушення, а чоловік напав на іншого прикордонника. При з'ясуванні та документуванні обставин правопорушення подружжя постійно вигукувало погрози та нецензурну лайку у бік співробітників прикордонної служби, навіть у присутності своїх малолітніх дітей.

У ДПСУ додали, що затриманий водій неодноразово потрапляв у поле зору оперативників Мукачівського прикордонного загону, оскільки був причетний до протиправної діяльності. Прикордонницю з травмами відвезли до лікарні, проти правопорушників складено адмінматеріали.

Новини по темі: Напад Кордон прикордонники