Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

У Туреччині футболісти побили арбітра, федерація призупинила чемпіонат

У Туреччині футболісти побили арбітра, федерація призупинила чемпіонат
Фото: кадр з t.me/ukranewscom/14599

Футбольна Федерація Туреччини призупинила хід чемпіонату країни з футболу та відклала на невизначений термін матчі у всіх лігах через жорстокий напад на арбітра після гри СуперЛіги між "Анкарагюджю" та "Різеспором". Як повідомляє CNN, бійка виникла через гол, пропущений господарями на 97-й хвилині.

Після суддівського свистка та закінчення матчу (результат 1:1)  президент "Анкарагюджю" Фарук Коджа агресивно атакував головного арбітра Халіля Умута Меллера. До нього приєднались інші футболісти. Припинити бійку вдалося лише за допомогою співробітників служби безпеки стадіону.

У соцмережі з’явилось відео, на якому видно, як арбітр із опухлим лівим оком покидає поле в оточенні охорони. Його госпіталізували.

Федерація футболу Туреччини засудила напад та призупинила матчі на невизначений термін. Зазначено, що розпочато кримінальну справу проти винуватців "нелюдського нападу".

Відповідальність покладено не лише на клуб, але й на його президента, менеджерів і всіх, хто брав участь у нападі. Міністр внутрішніх справ Туреччини підтвердив термінове госпіталізування ініціатора бійки, проте він незабаром буде затриманий. Також двоє осіб вже заарештовані в рамках справи.

Президент "Анкарагюджю" Фарук Коджа зізнався, що не пам'ятає своїх дій, а його клуб вибачився за інцидент.

Новини по темі: Футбол Туреччина новини