22 травня
Завантажити ще

У Дніпрі розслідують смерть 11-річної дитини після операції

У Дніпрі розслідують смерть 11-річної дитини після операції
Фото: dnipr.gp.gov.ua

У лікарні Дніпра після операції загинула дитина. Ще в кількох людей після хірургічних втручань різко погіршився стан. Правоохоронці проводять розслідування. Про це повідомляє прес-службаДніпропетровської обласної прокуратури.

– Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичними працівниками, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітнім дітям, – повідомили у прокуратурі. - За даними слідства, в одній із лікарень Дніпра було проведено оперативні втручання 4 дорослим та 5 дітям від 3 до 17 років. У післяопераційний період у кількох пацієнтів виявлено погіршення самопочуття та життєзагрозний стан організму. Вранці 12 серпня 2023 року у реанімаційному відділенні помер 11-річний хлопчик.

Встановлено, що пацієнтам вводився один препарат, номер партії встановлено та лікарняної мережі області зупинено його використання. За даними правоохоронців, зараз тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини та причетність працівників закладу. У Департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної військової адміністрації створили комісію з перевірки надання медичної допомоги у лікарні. У разі доведення провини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.