Завантажити ще

Вода у Миколаєві підіймається, це помітно на пляжах, притоплюють понтонний міст

Вода у Миколаєві підіймається, це помітно на пляжах, притоплюють понтонний міст
Фото: facebook.com/SenkevichNikolaev

Рівень води в акваторії Миколаєва продовжив підійматися, підйом води помітний на пляжах. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

- Станом на 15:00 рівень води в акваторії Миколаєва загалом піднявся на 77 см. Помітний підйом води на пляжах Намиву, Корабельного району, мікрорайону Соляні, у яхт-клубі, на окремих ділянках Великої Коренихи, Широкої балки, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Сєнкевич додав, що міські служби працюють у посиленому режимі, роблять обʼїзди та готують техніку.

Раніше, у середу, мер Миколаєва повідомив, що фахівці КП «ЕЛУ автодоріг» притоплюють понтонний міст, що веде на півострів Аляуди. Олександр Сєнкевич пояснив, що це потрібно для того, щоб зберегти переправу. З підняттям рівня води підіймається і сам міст, через що він може бути пошкоджений або й взагалі зірваний. Притопленим мостом зможуть проходити пішки люди й проїжджати легкові автомобілі. Біля мосту чергуватимуть комунальники.

За словами Сєнкевича, критичною позначкою для Миколаєва є +105 см. Вперше міський голова повідомив про підняття рівня води в акваторії Миколаєва о 12:00 6 червня. Тоді рівень води піднявся на 18 см. 

Уранці 6 червня після підриву Росією Каховської ГЕС начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім припустив, що Кінбурнська коса може стати островом