27 вересня
Завантажити ще

ДБР знайшло ще один підпільний склад з краденими харчами, що були призначені для військових

ДБР знайшло ще один підпільний склад з краденими харчами, що були призначені для військових
Фото: dbr.gov.ua

Державне бюро розслідувань викрило організовану групу, яка привласнювала та перепродувала харчові продукти, що призначалися для Збройних сил України. Як повідомляється в пресслужбі ДБР, склад знаходиться на Дніпропетровщині.

- Працівники ДБР виявили ще один склад на Дніпропетровщині, в якому зловмисники ховали крадену продукцію: згущене молоко, консервовані фрукти та овочі, крупи, макарони, соки, тушковані та інші продукти загальною вагою близько 3 тонн, - наголосили в ДБР.

Повідомляється, що у межах досудового розслідування за статтею привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України) повідомлено про підозру головного бухгалтера логістичного центру, трьох експедиторів, завідувача складу та головного менеджера. Встановлюється повне коло осіб, причетних до схеми.

Частину вилучених продуктів було передано військовим, решта після завершення необхідних експертиз також надійде до військових частин. Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Привласнені продукти. Фото: dbr.gov.ua

Привласнені продукти. Фото: dbr.gov.ua

Це другий випадок виявлення крадіжки продуктів, призначених для військових. Перший був зафіксований 1 січня, коли  видання "Дзеркало тижня" повідомило, що ціни на продукти для військових у контракті Міністерства оборони на 2023 рік перевищують роздрібні у два-три рази. 

Новини по темі: продукти ДБР