7 червня
Завантажити ще

У Мелітополі сталося декілька вибухів, після яких зникло світло

У Мелітополі сталося декілька вибухів, після яких зникло світло
Фото: GORAN TOMASEVIC/REUTERS

Зранку 29 березня у Мелітополі пролунало декілька вибухів. Вони сталися у всіх районах міста, повідомив у своєму телеграм-каналі мер міста Іван Федоров.

- Ранкова погода у тимчасово окупованому Мелітополі: спочатку гуркіт вибухового грому і сяйво блискавок. Потім густий бавовняний туман в районі підстанції локомотивного депо. У північних і західних районах міста, а також у Семенівці, Тамбовці та деяких інших навколишніх селах зникло світло, - розповів Федоров.

В соцмережах вже з’явилося відео, на якому - нова "бавовна" у місцях скупчення російських загарбників. На відзнятих кадрах видно спалахи і характерні для вибухів звуки. Також місцеві телеграм-канали повідомляють про дим у районі аеродрому, який росіяни з початку повномасштабної війни використовують як свою базу.

Російські пропагандисти вже підтвердили удар. Так, російське видання "РИА Новости" написало про удар по залізничних шляхах, по яких окупанти перевозять техніку і боєприпаси. Повідомляється про «пошкодження і руйнування», в той же час повідомляється, що «постраждалих, попередньо, немає».

Напередодні вибухи пролунали в Мелітополі зранку 27 березня. Була пошкоджена захоплена РФ будівля, де розміщувались ворожі силові структури.