Завантажити ще

У Мелітополі пролунало кілька вибухів

У Мелітополі пролунало кілька вибухів
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

В окупованому Росією Мелітополі вранці у понеділок пролунало кілька вибухів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

- У окупантів в Мелітополі "нічого не відбувається". У місті пролунало вже декілька вибухів… «Постраждала» захоплена рашистами будівля, де розміщувались ворожі силові структури, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Федоров додав, що вибухи пролунали у мікрорайоні поблизу кафе «Джокер» та “ворожих казарм”. За даними місцевого видання РІА-Мелітополь, попередньо вибухи пролунали в районі автомоторного технікуму. "Прилетіло" до будівлі окупаційної "державної служби безпеки". Усього пошкоджено кілька будівель.

За інформацією місцевих жителів, у гуртожитку автомоторного технікуму мешкали російські військові. Також вони займали корпус колишнього вишу – Мелітопольського підрозділу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, на проспекті 50-річчя Перемоги.

Російська окупаційна "адміністрація міста Мелітополя" повідомила, що Україна зробила спробу артилерійського обстрілу. Частково зруйновано будинок біля багатопрофільного коледжу на проспекті 50-річчя Перемоги. За попередньою інформацією оккупантів, постраждали четверо людей, кілька будівель пошкоджено.

На початку березня російські окупанти проголосили Мелітополь "столицею" Запорізької області.