Завантажити ще

В Україні арештували гелікоптер олігарха-втікача Жеваго

В Україні арештували гелікоптер олігарха-втікача Жеваго
Фото: dbr.gov.ua

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора накладено арешт на гелікоптер, опосередкованим власником якого є колишній народний депутат України, акціонер банку АТ "Банк «Фінанси та Кредит" Костянтин Жеваго. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідство довело, що чоловік використовував цей гелікоптер в особистих цілях під час перебування на території України. Під час досудового розслідування встановлено місцезнаходження повітряного судна та проведені необхідні дії щодо його арешту.

Окрім того, колишньому народному депутату України повідомлено про підозру щодо організації схеми розтрати 113 млн доларів США банку АТ "Банк "Фінанси та Кредит" (ч. 5 ст. 191 КК України). Такими діями завдано шкоди інтересам держави та вкладникам банку.

На сьогодні накладено арешт на майно підозрюваного олігарха, а також пов’язаних з ним юридичних осіб. Зокрема, на акції його підприємств на сотні мільйонів гривень, корпоративні права товариств, 26 об’єктів нерухомості. Також накладено арешт на майно інших юридичних осіб, які пов’язані з колишнім депутатом. Серед іншого це 14 майнових комплексів, 21 частина майнових комплексів, 30 нежитлових приміщень, 10 квартир.

Ще у жовтні 2020 року арештовані активи вартістю понад 300 млн гривень були передані до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА). Наприкінці грудня 2022 року за запитом Державного бюро розслідувань французькі правоохоронці затримали Костянтина Жеваго в одному з готелів Куршевелю. На сьогодні суд Французької Республіки розглядає питання його екстрадиції до України.

Новини по темі: Арешт Вертоліт