27 травня
Завантажити ще

Французький суд знову переніс слухання у справі про екстрадицію Жеваго

Французький суд знову переніс слухання у справі про екстрадицію Жеваго
Фото: ru.slovoidilo.ua

Апеляційний суд у французькому Шамбері вдруге переніс засідання у справі про екстрадицію колишнього народного депутата Костянтина Жеваго до України. Слухання заплановане на 2 лютого. Про це повідомляє "Le Dauphiné Libéré".

Як зазначено у повідомленні, із відповідним проханням до суду звернулися і сторона захисту, і прокурор. Сторони вказали дві причини для перенесення засідання - деякі документи у справі все ще чекають на переклад, а паризькі адвокати відповідача не змогли бути присутніми на слуханнях через транспортний страйк.

Суд задовольнив запити сторін та ухвалив рішення відкласти слухання. Згідно з ухвалою, Жеваго до 2 лютого перебуватиме під судовим наглядом.

Екс-нардепа і бізнесмена Костянтина Жеваго затримали на елітному курорті Куршевель 27 грудня на запит України. Українські силовики підозрюють його в організації схеми розтрати 113 млн доларів США фінансової установи, яка спричинила шкоду інтересам держави та вкладників банку. Згідно з рішенням суду, Жеваго відправили під екстрадиційний арешт, але 5 січня Жеваго вніс заставу мільйон євро і вийшов з-під варти.

Новини по темі: Суд Франція екстрадиція