Завантажити ще

Доньку та дружину олігарха-втікача Жеваго помітили на показі Schiaparelli у Парижі

Доньку та дружину олігарха-втікача Жеваго помітили на показі Schiaparelli у Парижі

Поки екснардеп та олігарх Костянтин Жеваго чекає на екстрадицію із Франції до України, його дружина та донька відвідали кутюрний показ Schiaparelli на Тижні моди у Парижі. Судячи з фото, Аліна та Софія Жеваго сиділи у першому ряду. Про це пише журналіст Михайло Ткач.

- Продовжуємо розповідати про олігарха Жеваго, який за запитом українських правоохоронців очікує на екстрадицію у Франції. 23.01.23. Париж. Тиждень моди. Показ Schiaparelli. На Ірину Шейк та Наомі Кемпбелл дивляться перша і друга жінки у першому ряду - донька Софія та дружина Аліна Жеваго. Шановні, нам потрібні інші леопарди. За інформацією джерел у бізнесових колах, й сам Жеваго також перебуває у французькій столиці, - написав Ткач. 

Однією із моделей на показі була росіянка Ірина Шейк. Показ оскандалився через використання муляжів голів диких тварин в образах. Креативний директор Schiaparelli Даніель Розбері пояснив, що це відсилання до «Божественної комедії» Данте Аліг'єрі, де леопард, лев та вовк уособлюють найбільші вади людини - хіть, гордість та жадібність.

27 грудня Костянтина Жеваго затримали у Куршевелі за запитом ДБР. В Україні акціонера банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» підозрюють у розтраті 113 млн доларів. Жеваго посів 5-е місце у рейтингу 20 найбагатших людей України в 2022 році за версією Forbes зі статками $1,4 млрд. 

Новини по темі: Париж