1 червня
Завантажити ще

Росіяни вдарили "Градами" по Запорізькій області - загинули троє людей

Росіяни вдарили

Війська Росії завдали ударів по житловому будинку в Кам'янському Запорізькій області, жертвами яких стали троє мирних громадян. Про це повідомляє прес-служба обласної військової адміністрації.

- Сьогодні ворог завдав цинічного удару по житловому будинку у Василівському районі Російський "Град" забрав життя трьох людей у Кам'янському. Ще двоє отримали поранення. Їм надається допомога, - йдеться у повідомленні.

У відомстві ще раз закликали місцевих жителів евакуюватися до безпечніших регіонів України, оскільки небезпека для мирних громадян залишається високою у цьому районі. В ОДА зазначили, що ворог цілеспрямовано б'є по мирних жителів.

З початку вторгнення РФ в Україну частина Запорізької області перебуває під тимчасовою окупацією росіян. Обласний центр – під контролем ЗСУ. Нині на цьому напрямі точаться бої, українські захисники докладають усіх зусиль, щоб звільнити наші міста та села від ворога. Тим часом війська РФ завдають ударів по мирних населених пунктах у Запорізькій області, внаслідок чого гинуть мирні люди.