20 червня
Завантажити ще

Рятувальники ДСНС майже добу шукали заблукалих туристів у Карпатах

Рятувальники ДСНС майже добу шукали заблукалих туристів у Карпатах
Фото: t.me/dsns_telegram

На Закарпатті 25 лютого близько 14-20 рятувальникам вдалося відшукати двох туристів, що заблукали в горах. Їхні пошуки тривали з учорашнього дня. Про це повідомила прес-служба ДСНС України.

- Повідомлення про те, що двоє людей заблукали в горах у районі полонини Драгобрат, до Служби порятунку надійшло о 17:15 24 лютого від знайомої одного з чоловіків. Жінка розповіла, що під час телефонної розмови з ними вона дізналася, що вони заблукали, та зателефонувала рятувальникам, - розповіли рятувальники.

До пошуків заблукалих залучили фахівців Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи та волонтерів. Протягом ночі, працюючи у складних погодних умовах – сильний вітер та снігопад – пошукові групи обстежили гори Стіг та Безіменна, ур. 3 потоки, перемичку між р. Жандарм та м. Близниця, пол. Ярошеска, підлога. Урдо. Але тоді чоловіків не знайшли.

Вранці надзвичайники сформували додаткову пошукову групу, яка проводила обстеження гірської місцевості із боку с. Косівська Поляна Рахівського району. На щастя, вдень чоловіки знайшли. Наразі проводиться їхній супровід до гірськолижного курорту "Драгобрат". Стан здоров'я врятований туристів задовільний, медичної допомоги вони не потребують.